Satelity Teplice

Výrobci

LiveZilla Live Help
LiveZilla Live Chat

TopField TF SBP 2010 USB PVR Ready

Novinkou na trhu od firmy Topfield je satelitní HDTV přijímač s možností záznamu oblíbených pořadů na externí paměťové zařízení ( externí HDD nebo FlashDisk ) ve černém provedení.

Více detailů


4 941 kč s DPH

Dostupnost: do 48 hodin


Informujte mě, až bude k dispozici

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 49 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 25 kč. Vaše věrnostní body.TopField TF SBP 2010 USB PVR Ready je nový satelitní HDTV přijímač s konektorem USB umožňující záznam oblíbených pořadů na externí HDD nebo FlashDisk (není součástí balení). Přijímač má 2 CA sloty s možností vložení vhodného CA modulu a dekódovací karty pro příjem českých a slovenských programů. Přijímač se vyznačuje velmi nízkou spotřebou v režimu spánku a to max. 1W. Možnost uložení až 7000 TV a R předvoleb, české menu, EPG, 30 favoritních skupin, podpora videotextu, dětská pojistka, VCR časovač, hry, funkce obraz v obraze PIG. Multifunkční VFD alfanumerický displej.
Konektory přijímače:

1x LNB IN, 1x LNB out, 1x konektor TV scart, 1x konektor VCR scart, RCA výstup, 1x HDMI výstup, digitální optický a koaxiální audio výstup,
Parametry přijímače:

Rozměry 260x190x46mm, hmotnost 1,2Kg, spotřeba ve Stand-By režimu max. 1W, barva černá.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky