Satelity Teplice

Výrobci

LiveZilla Live Help
LiveZilla Live Chat

Update na 1 rok - NOD 32

Update na 1 rok - NOD 32

Tento update programu ESET NOD32 Antivirus je určen zákazníkům již vlastnícím licenci ESET NOD32 Antivirus.

Více detailů


837 kč s DPH

Dostupnost: do 48 hodin


Informujte mě, až bude k dispozici

Věrnostní program Zakoupením tohoto produktu získáte až 8 bodů do Vašeho věrnostního programu. Což odpovídá slevě 4 kč. Vaše věrnostní body.Update je určen pro zákazníky, kteří již vlastní licenci programu ESET NOD32 a chtějí ji prodloužit na další období - 1 rok.

Zabezpečení osobních dat se stává pro uživatele domácích počítačů stále důležitější. Každý uživatel potřebuje ochranu proti virům, trojským koňům, červům, adware, spyware, phishingu, rootkitům a jiným internetovým hrozbám, aby mohl surfovat po internetu, hrát hry, pracovat s multimédii, posílat emaily přátelům v klidu a pohodlí domova. ESET NOD32 Antivirus 4.0 nabízí tu nejlepší proaktivní ochranu na trhu. Využívá pokročilou technologii, která je schopna zachytit i škodlivé kódy, které ještě nejsou obsaženy ve virové databázi a tak chránit až před 90% tzv. „zero-day“ útoků. V jednoduchém uživatelském rozhraní stačí program nainstalovat, spustit a zapomenout. Pro větší pohodlí si můžete zakoupit cenově zvýhodněné balíčky pro více domácích počítačů.

Roky prověřená kvalita technologie ThreatSense® zajiš?ující detekci škodlivého kódu byla dále zdokonalena, a vznikl tak nový ESET NOD32 Antivirus. ESET NOD32 Antivirus 4.0 je bezpečnostním řešením zahrnujícím antivirovou a antispywarovou ochranu. Chrání tak PC před průnikem škodlivého kódu s využitím technologie ThreatSense®, včetně rozšířené heuristické analýzy a generické detekce se schopností odhalit dosud novou a neznámou hrozbu.

V případě zájmu o cenově výhodnější rozšíření nebo objednaní více licencí programu  ESET NOD32 Antivirus nás neváhejte kontaktovat satelity@bpsystem.cz

Pokud jste zakoupili ESET NOD32 Antivirus u jiné společnosti, případně jste u nás zakoupili krabicovou verzi, uveďte Váš EAV Kód programu ESET NOD32 Antivirus do poznámky pro urychlení vyřízení objednávky.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky